Stěhování klavírů rychle, levně a bezpečně. Jak na to?

Máte doma klavír či pianino a potřebujete ho přemístit z jednoho místa na druhé? Při pohledu na mohutnost nástroje si nevěříte, že to zvládnete?

Naskýtají se vám prakticky dvě možnosti. Buď můžete oslovit profesionální firmu, která vše zrealizuje za vás nebo máte-li štěstí a disponujete-li dostatečným počtem silných kamarádů, troufnete si nástroj přestěhovat sami. Ale věřte, že ani v jednom případě to nebude lehké.

Připravte si cestu

Zatímco se stolem, skříní či postelí si poradíte snadno, přestěhovat křídlo či pianino je již docela oříšek. Celou akci je potřeba důkladně připravit a naplánovat. Jako první si promyslete, kudy budete křídlo či pianino stěhovat a připravte volný průchod. Čím důkladněji prostory, kterými budete nástroj při stěhování přemísťovat připravíte, tím budete mít menší pravděpodobnost jeho poškození.

Připravit je ale potřeba i nástroj

Pianino či klavír zabalte do měkkých materiálů, ideálně dek či molitanu, abyste minimalizovali riziko jakéhokoliv poškození. Horní vrstvu izolace doplňte o potravinářskou fólii, kterou jednak udržíte deky na nástroji a zároveň alespoň před odřením ochráníte rohy, které měkké materiály nepokryly.

Křídlo nejprve demontujte

Stěhujete-li křídlo, nejprve oddělte horní desku nástroje, kterou je výhodnější přestěhovat samostatně. Dost práce si usnadníte i demontáží nohou nástroje, které by zvláště při průchodu dveřními otvory mohly překážet. Zbytek nástroje postavte na výšku a přeneste. V této podobě je stěhování klavíru nejjednodušší, i přesto, že se stále jedná o velice těžký kus vybavení.

Nástroj usaďte na novém místě

Na místě, kam nástroj stěhujete, nejprve vše složte dohromady a nástroj usaďte. Doporučuje se i vyzkoušet zvuk. Častokrát se stane, že po stěhování je potřeba klavír či pianino znovu naladit. S tím vám ochotně pomohou profesionální ladiči. Poté vám nezbývá již nic jiného, než hrát a hrát.

Volte profesionály

Chcete mít jistotu, že se vašemu klavíru při stěhování nic nestane a že bude v péči odborníků. Zvolte profesionály v oboru stěhování pian společnost Stěhování Staněk.


Reklama:

 

Vyhledávání:

 

O těchto stránkách:

 • Na těchto stránkách naleznete co nejvíce informací o tom, kde a jak lze pořídit noty (od klasiky k písničkám). Na internetu je možné najít noty ke stažení zdarma pro klavír i pro jiné nástroje.
 • Dále je množství online obchodů i kamenných prodejen, kde můžete noty pořídit.
 • Máte-li náměty k těmto stránkám nebo máte-li zájem o prezentaci Vašich stránek, kontaktujte nás.
 •  

  Narazili jste někde na noty?

 • Narazili jste někde na internetu na informace, kde sehnat noty na klavír, na kytaru, na flétnu a jiné nástroje? Narazili jste na online obchod s notami? Víte, kde v ČR koupit noty - k písním, písničkám, klasika, jazz, atd.?
 • Nenalezli jste tyto informace na těchto stránkách? Napište nám!
 •  
  songs.pk
  Úvod | Noty ke stažení zdarma | Noty - online obchody | Noty - kamenné obchody | Odkazy | Podmínky užití | Kontakt

  Doporučujeme: Indian songs
  Hindi Mp3
  Mp3 songs
  Mp3 songs
  Download Free Softwares Best Mp3 Songs Video Songs HD

  Cílem těchto stránek je na jednom místě informovat o tom, kde všude je možné pořídit noty na klavír jakéhokoli druhu (k písním, písničkám, vážné hudbě, atd..).
  Najdete u nás informace o notách k písničkám, písním, ale i k vážné hudbě, jazzu, a jiným hudebním žánrům.
  Věříme, že s pomocí webu Noty-info.net najdete ty správné noty pro vás, ať už hledáte cokoli.
  Narazili jste někde na internetu na informace, kde sehnat noty na klavír, na kytaru, na flétnu a jiné nástroje? Narazili jste na online obchod s notami? Víte, kde v ČR koupit noty - k písním, písničkám, klasika, jazz, atd.?